[FREE] Skin’y w CS:GO za darmo

W wygranej nam nie pomogą, ale czy na prawdę powód aby raz na zawsze skreślić je z naszego gamingowego repertuaru? O czym mowa? Oczywiście o skinach CS:GO, które stały się źródłem i epicentrum wielkiego internetowego hype’u.

Przepiękne skórki ozdabiające nasze csowe itemy zyskały realną wartość na międzynarodowych rynkach i to w takim stopniu, że niektórzy zaczęli traktować je jak prawdziwą obiegową walutę. Ceny poszybowały w górę do tego stopnia, że za niektóre z nich przyjdzie nam zapłacić kilkanaście tysięcy złotych.

Kogo na to stać? Z pewnością nie każdego. Z resztą każdy przed zakupem na pewno zastanowi się, czy aby na pewno kupowanie takich przedmiotów jest tym, co nakazuje zdrowy rozsądek. Czy rzeczywiście kolor albo kawałek tekstury ma realną wartość, godną wymiany za naszą ciężko zarobioną gotówkę?

Niektórzy powiedzą że tak, inni powiedzą że nie. A my? My proponujemy SKIN CHANGER.

Skin Changer – co to?

Dla tych, którzy pixele traktują wyłącznie jako dodatek, a nie twór dodający nam wirtualnej wartości z pewnością znajdzie zastosowanie. Chodzi oczywiście o program, który wirtualne przedmioty dostarczy nam do gry w równie wirtualny sposób.

Stosując skin changer nasze skiny otrzymamy całkowicie za darmo, po prostu wyklikując je poprzez wbudowane w grę menu główne.

Gdzie jest haczyk? A no tam, że skiny zobaczymy tylko my, a nie wszyscy gracze na świecie. Jeśli więc zależy nam na własnej przyjemności, z pewnością jest to rozwiązanie wystarczające. Skin changer pozwala oszczędzić na skinach, pokazując nam te itemy, które chcemy zobaczyć.

Jak to wygląda w praktyce?

CS:GO Changer – jak używać?

Skin changer’a najlepiej pobrać z nowej oficjalnej strony – https://csgo-skin-changer.pl/ Instalator jest po polsku i ma wszystkie niezbędne do działania rzeczy.

Po instalacji możemy przystąpić do zmiany skinów. Wystarczy uruchomić grę, wcisnąć przycisk INSERT i poklikać z jakich skinów chcemy skorzystać.

Na stronie nowego polskiego skin changer’a dostępny jest filmik youtube prezentujący użycie programu i jego możliwości:

 

Jeden komentarz do “[FREE] Skin’y w CS:GO za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.